Filip laureatem le艣nego konkursu馃憤

21 kwietnia 2022r. w siedzibie Nadle艣nictwa Kalisz z/s Sza艂e odby艂 si臋 etap fina艂owy konkursu pt. 鈥濴as i jego u偶ytkowanie, a聽艣rodowisko naturalne cz艂owieka鈥. Konkurs jest organizowany przez Stowarzyszenie In偶ynier贸w i Technik贸w Le艣nictwa i Drzewnictwa oddzia艂 Kalisz.

Uczestnicy zmaga艅 musieli zmierzy膰 si臋 z zadaniami z zakresu botaniki, zoologii, ochrony przyrody, a tak偶e gospodarki le艣nej. Ta tematyka z pewno艣ci膮 nie jest obca Filipowi Stodolskiemu z klasy III Cg o profilu biologiczno- chemicznym, kt贸ry zaj膮艂 wysokie 5 miejsce uzyskuj膮c r贸wnocze艣nie zaszczytny tytu艂 laureata.

Piel臋gnowanie swoich pasji, poszerzanie wiedzy i rozwijanie swoich umiej臋tno艣ci to idealna recepta na sukces. Filipowi, tegorocznemu maturzy艣cie, 偶yczymy powodzenia, samorealizacji i spe艂nienia marze艅 zar贸wno w 偶yciu prywatnym, naukowym, jak i p贸藕niej zawodowym.

Opiekunem naukowym Filipa by艂a pani Agnieszka Sobczak, nauczycielka biologii i chemii.