Filip laureatem leśnego konkursu?

21 kwietnia 2022r. w siedzibie Nadleśnictwa Kalisz z/s Szałe odbył się etap finałowy konkursu pt. „Las i jego użytkowanie, a środowisko naturalne człowieka”. Konkurs jest organizowany przez Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa oddział Kalisz.

Uczestnicy zmagań musieli zmierzyć się z zadaniami z zakresu botaniki, zoologii, ochrony przyrody, a także gospodarki leśnej. Ta tematyka z pewnością nie jest obca Filipowi Stodolskiemu z klasy III Cg o profilu biologiczno- chemicznym, który zajął wysokie 5 miejsce uzyskując równocześnie zaszczytny tytuł laureata.

Pielęgnowanie swoich pasji, poszerzanie wiedzy i rozwijanie swoich umiejętności to idealna recepta na sukces. Filipowi, tegorocznemu maturzyście, życzymy powodzenia, samorealizacji i spełnienia marzeń zarówno w życiu prywatnym, naukowym, jak i później zawodowym.

Opiekunem naukowym Filipa była pani Agnieszka Sobczak, nauczycielka biologii i chemii.