Głosujemy na Magdę!

Ostatnio wspominaliśmy o kolejnym sukcesie Magdaleny Adamczak z 3bg, a teraz prosimy o głosy dla niej w programie stypendialnym Polskiej Uniwersyteckiej Szkoły Kształcenia Indywidualnego (USKI) 🙂 . Wystarczy wejść w link i w tabeli obok nazwiska Magdy kliknąć „głosuj” (ostatnia kolumna) .

Głosowanie nic nie kosztuje i potrwa do 30 listopada

https://uski-polska.edu.pl/index.php?page=ankieta

Dla przypomnienia – Magda jest utalentowaną uczennicą naszego liceum, a także uczęszcza do Zespołu Szkół Muzycznych im. Krzysztofa Komedy-Trzcińskiego w Ostrowie Wielkopolskim – klasa fortepianu. Ostatni jej sukces to I miejsce w międzynarodowym konkursie „Golden Classical Music Awards” 2021 International Competition w Nowym Jorku. Jury przyznało ostrowskiej pianistce statuetkę oraz nagrodę – zaproszenie do udziału w koncercie w Carnegie Hall.