Grudniowy sukces z chemicznym akcentem

Miło nam poinformować, że uczennica klasy 3Bg o profilu biologiczno- chemicznym Katarzyna Uścinowicz uzyskała kwalifikację do etapu centralnego Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Chemicznej organizowanej przez Wydział Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Udział w Olimpiadzie to nie tylko możliwość powtórzenia materiału, ale przede wszystkim okazja do sprawdzenia stopnia opanowania wiadomości i ich wykorzystania podczas rozwiązywania zadań problematycznych opartych na logicznym myśleniu. Tym bardziej gratulacje składamy wszystkim uczestnikom, którzy bardzo ładnie poradzili sobie z arkuszami konkursowymi.

Przed Kasią gorący okres rozwiązywania zadań, bilansowania równań reakcji, projektowania doświadczeń, a także liczenia zadań rachunkowych, bo tam, gdzie kończy się chemia, tam zaczyna się matematyka. Życzymy samych sukcesów i mocno 3-mamy kciuki 🙂 .

Opiekunkami naukowymi Kasi są nauczycielki chemii – pani Agnieszka Sobczak i pani Katarzyna Więcławik.