III LO piłkarskim wicemistrzem⚽

W piątek 21 kwietnia w ZSTE zakończyły się rozgrywki w ramach Mistrzostw Powiatu w piłkę nożną. Po zaciętej rywalizacji reprezentanci naszej szkoły wywalczyli wicemistrzostwo powiatu!

W pierwszym meczu po ciężkim i wyrównanym pojedynku nasza drużyna musiała uznać wyższość tegorocznych mistrzów, reprezentacji ZSTE, tracąc bramkę na wagę jednego punktu pod koniec spotkania (3-2). To jednak nie zdemotywowało chłopaków i w drugim meczu 3-0 pokonali drużynę ZST.  Natomiast w trzecim stawili czoła zespołowi z I LO, z którym zremisowali (2-2), uzyskując jeden punkt i zapewniając sobie II miejsce w całym turnieju.

Na uznanie zasługuje bramkarz naszej reprezentacji Igor Pietrzak (klasa 2e), który został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju!👏

Wynik końcowy przedstawia się następująco:

I miejsce: ZSTE
II miejsce: III LO
III miejsce: I LO
IV miejsce: ZST

Wicemistrzowie trenowali pod czujnym okiem pana Krystiana Zybały, nauczyciela wychowania fizycznego.