Ingerencyjny piątek na lodowisku ?

Tuż przed zakończeniem I półrocza klasa 1b wraz z wychowawczynią panią Agnieszką Poprawską i panem Tomaszem Wasielakiem, nauczycielem wychowania fizycznego, postanowiła złapać chwilę oddechu i spędziła piątek na lodowisku miejskim⛸. Celem wyprawy była więc nie tylko integracja, ale i odprężenie po trudach pierwszych miesięcy w liceum.

Dwie godziny intensywnej jazdy skutecznie „przewietrzyły” głowy pierwszoklasistów i przywołały bardzo zdrowe rumieńce na twarzy,  a wspólna herbatka po sprzyjała rozmowie i planowaniu kolejnych wyzwań?. Pikanterii wyprawie dodali ostrowscy policjanci, którzy akurat na lodowisku miejskim prowadzili akcję  „BEZPIECZNE FERIE 2023”. Dla naszej młodzieży była to doskonała okazja, by nie tylko dowiedzieć się o zasadach bezpiecznych zachowań w czasie zimowego wypoczynku, ale i zamienić z mundurowymi kilka słów oraz zrobić pamiątkową fotkę?.  Więcej informacji można przeczytać na stronie KPP OSTRÓW WLKP. Niewątpliwie, był to udany dzień!?