Ingerencyjny pi膮tek na lodowisku 馃榾

Tu偶 przed zako艅czeniem I p贸艂rocza klasa 1b wraz z wychowawczyni膮 pani膮 Agnieszk膮 Poprawsk膮 i panem Tomaszem Wasielakiem, nauczycielem wychowania fizycznego, postanowi艂a z艂apa膰 chwil臋 oddechu i sp臋dzi艂a pi膮tek na lodowisku miejskim鉀. Celem wyprawy by艂a wi臋c nie tylko integracja, ale i odpr臋偶enie po trudach pierwszych miesi臋cy w liceum.

Dwie godziny intensywnej jazdy skutecznie 鈥瀙rzewietrzy艂y鈥 g艂owy pierwszoklasist贸w i przywo艂a艂y bardzo zdrowe rumie艅ce na twarzy, 聽a wsp贸lna herbatka po sprzyja艂a rozmowie i planowaniu kolejnych聽wyzwa艅馃憤. Pikanterii wyprawie dodali ostrowscy policjanci, kt贸rzy akurat na lodowisku miejskim prowadzili akcj臋 聽鈥濨EZPIECZNE FERIE 2023鈥. Dla naszej m艂odzie偶y by艂a to doskona艂a okazja, by nie tylko dowiedzie膰 si臋 o zasadach bezpiecznych zachowa艅 w czasie zimowego wypoczynku, ale i zamieni膰 z mundurowymi kilka s艂贸w oraz zrobi膰 pami膮tkow膮 fotk臋馃憤. 聽Wi臋cej informacji mo偶na przeczyta膰 na stronie KPP OSTR脫W WLKP. Niew膮tpliwie, by艂 to udany dzie艅!馃槉