Integracja klas I

Tradycją naszej szkoły jest Boarding day, czyli integracja klas pierwszych. Nie inaczej było i w tym roku. 2 września wszystkie pierwszaki miały szansę poznać bliżej swojego wychowawcę oraz siebie nawzajem. Młodzi licealiści pozowali na tle słynnej ścianki III LO, spacerowali korytarzami naszej szkoły odkrywając jej zakamarki. Podczas licznych zabaw i wyzwań przygotowanych przez wychowawców ćwiczyli uważność oraz precyzję wcielając się w „antylustro” i przyjmując przy tym niewyobrażalne pozy, tworzyli barwne plakaty grupowe, wprawiali w ruch złote monety dążąc do magicznej jedności, uczestniczyli w artystycznym wyzwaniu na miarę sztuki origami, podejmowali próbę obrócenia koca do góry nogami bez używania rąk. Gotowość do wykonania zadań, prędkość działania, kreatywność i współpraca – to cechy ucznia III LO!

Pierwszoklasiści, witamy na pokładzie Naszej Szkoły! 🙂