IX Igrzyska Wiedzy i Umiejętności tuż-tuż

Zapraszamy uczniów szkół podstawowych do wzięcia udziału w IX Igrzyskach Wiedzy i Umiejętności, które odbędą się 8 grudnia 2023 r. w naszej szkole. O tej samej godzinie jednocześnie rozegra się szereg konkursów oraz zawody pływackie. Na zakończenie wyłoniony zostanie OMNIBUS ROKU SZKOLNEGO 2023/2024, czyli osoba reprezentująca najwyższy poziom wiedzy z różnych dziedzin nauki. Na zwycięzców konkursów czekają atrakcyjne nagrody. Dotychczasowe edycje Igrzysk spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem – podczas ostatniej nasze zaproszenie przyjęło ponad 200 uczniów z 18 szkół powiatu ostrowskiego i nie tylko. Również w tym roku liczymy na Waszą obecność.

Regulaminy konkursów, a także harmonogram Igrzysk, karta zgłoszenia i zgoda na publikację wizerunku zostały przekazane do szkół.

Czekamy na Was!

Do zobaczenia w murach III LO! 🙂