Jak deska, gwoździe i nici tworzą arcydzieła?

O tym jak deska gwoździe i nici tworzą arcydzieła opowiedział (i zaprezentował!) dziś, 8 grudnia, w auli naszej szkoły pan Błażej Danielewicz, absolwent III LO. Spotkanie odbyło się w ramach cyklu III Kroki do kariery. Nasz niezwykle kreatywny i utalentowany gość opowiedział uczniom klas matematycznych o swojej oryginalnej pasji, czyli tworzeniu obrazów z wykorzystaniem sznurka lub nici, tzw. String Art. To spotkanie było też fantastyczną lekcją przedsiębiorczości, ponieważ Pan Błażej podzielił się również swoimi doświadczeniami związanymi z promocją swoich prac, tworzeniem i rozwojem własnego biznesu, a co najważniejsze zachęcał uczniów do własnego rozwoju i pielęgnowania swoich pasji.

Zachęcamy do odwiedzenia bloga pana Błażeja: https://www.facebook.com/blazej.danielewicz.string.art/