Jak deska, gwo藕dzie i nici tworz膮 arcydzie艂a馃憤

O tym jak deska gwo藕dzie i nici tworz膮 arcydzie艂a opowiedzia艂 (i zaprezentowa艂!) dzi艣, 8 grudnia, w auli naszej szko艂y pan B艂a偶ej Danielewicz, absolwent III LO. Spotkanie odby艂o si臋 w ramach cyklu III Kroki do kariery. Nasz niezwykle kreatywny i utalentowany go艣膰 opowiedzia艂 uczniom klas matematycznych o swojej oryginalnej pasji, czyli tworzeniu obraz贸w z wykorzystaniem sznurka lub nici, tzw. String Art. To spotkanie by艂o te偶 fantastyczn膮 lekcj膮 przedsi臋biorczo艣ci, poniewa偶 Pan B艂a偶ej podzieli艂 si臋 r贸wnie偶 swoimi do艣wiadczeniami zwi膮zanymi z promocj膮 swoich prac, tworzeniem i rozwojem w艂asnego biznesu, a co najwa偶niejsze zach臋ca艂 uczni贸w do w艂asnego rozwoju i piel臋gnowania swoich pasji.

Zach臋camy do odwiedzenia bloga pana B艂a偶eja: https://www.facebook.com/blazej.danielewicz.string.art/