Janek w finale Olimpiady Geograficznej馃挭

Decyzj膮 Komitetu G艂贸wnego Olimpiady Geograficznej z dnia 11 marca 2023 r. po przeprowadzeniu weryfikacji wynik贸w zawod贸w okr臋gowych do etapu fina艂owego zakwalifikowa艂 si臋 ucze艅 naszej szko艂y Jan Pota艣niczak z klasy 3a.

Z okr臋gu pozna艅skiego do etapu centralnego olimpiady zakwalifikowa艂o si臋 tylko pi臋cioro uczni贸w: Nasz Janek馃挭 (z najwy偶szym wynikiem w Wielkopolsce) oraz czworo pozna艅skich licealist贸w. Fina艂 XLIX Olimpiady Geograficznej odb臋dzie si臋 tym razem w Katowicach w dniach 20-23 kwietnia 2023 r.

Wielkie gratulacje dla najlepszego geografa w Wielkopolsce i powodzenia w etapie centralnym!

Opiekunem dydaktycznym olimpijczyka jest pan Przemys艂aw Zimniak, nauczyciel geografii i dyrektor III LO.