Janek w finale Olimpiady Geograficznej💪

Decyzją Komitetu Głównego Olimpiady Geograficznej z dnia 11 marca 2023 r. po przeprowadzeniu weryfikacji wyników zawodów okręgowych do etapu finałowego zakwalifikował się uczeń naszej szkoły Jan Potaśniczak z klasy 3a.

Z okręgu poznańskiego do etapu centralnego olimpiady zakwalifikowało się tylko pięcioro uczniów: Nasz Janek💪 (z najwyższym wynikiem w Wielkopolsce) oraz czworo poznańskich licealistów. Finał XLIX Olimpiady Geograficznej odbędzie się tym razem w Katowicach w dniach 20-23 kwietnia 2023 r.

Wielkie gratulacje dla najlepszego geografa w Wielkopolsce i powodzenia w etapie centralnym!

Opiekunem dydaktycznym olimpijczyka jest pan Przemysław Zimniak, nauczyciel geografii i dyrektor III LO.