Koncert kolęd i piosenek świątecznych

W Święto Trzech Króli nasi uczniowie zorganizowali klimatyczny koncert kolęd i piosenek świątecznych w kościele Świętego Antoniego. Utworami wykonanymi przez naszych solistów były znane i lubiane kolędy śpiewane przez niejedną rodzinę przy wigilijnym stole takie jak: Cicha noc, Jezus malusieńki czy Mizerna cicha, ale nie zabrakło również mniej popularnych utworów m.in. Pieśń Wigilijna Marka Grechuty czy Kolęda dla nieobecnych. Naszych uczniów przygotowała pani Agnieszka Wielebska, a koncert mógł odbyć się w kościele przy udziale ks. Pawła Ponitki, który odprawił wcześniej mszę. Wydarzenie miało charakter charytatywny. Podczas koncertu wolontariusze III LO pozyskali datki na stypendia dla zdolnych, lecz niezamożnych uczniów naszej szkoły fundowane przez ogólnopolski program Stypendia św. Mikołaja.
Składamy serdeczne podziękowanie dla naszych wspaniałych artystów:
Roksany Szopińskiej, 2E
Zuzanny Wachowiak, 2E
Marii Wróbel, 2B
Hanny Adamskiej, 1C
Nikodema Wilgockiego, 2F.
Cały czas można wspierać naszych uczniów wpłacając datki na subkonto naszej szkoły:
https://stypendia.mikolaj.org.pl/szkoly-w-programie/profil/iii-liceum-ogolnoksztalcace-w-ostrowie-wielkopolskim-27202