Lekcja angielskiego w… galerii sztuki馃憤

We wtorek 17 stycznia grupa uczni贸w z klasy 4B odwiedzi艂a Galeri臋 33 przy ulicy Wiosny Lud贸w mieszcz膮c膮 si臋 w starej kamienicy, kt贸ra s艂u偶y艂a jako magazyn zbo偶owy. Malarz Krzysztof Ryfa pokaza艂 zabytkowe elementy budynku i zaprezentowa艂 wystaw臋 czterech artystek zatytu艂owan膮 鈥濪ope艂nienie鈥. Malarstwo, ceramika, witra偶, szk艂o artystyczne i tkanina malowana batikiem zapewni艂a m艂odzie偶y r贸偶norodne doznania. Uczniowie w ramach lekcji j臋zyka angielskiego prowadzonej przez pani膮 Ann臋 Matysiak opisywali swoje emocje i wra偶enia na temat ogl膮danych dzie艂 sztuki.

Later we were discussing what was the most interesting, intriguing or simply the most beautiful for us. Attention of each person was drawn by something different. It was truly a spiritual experience.