Licytuj i pomóż❣

Nasza szkoła bierze udział w programie Stypendia Św. Mikołaja – www.stypendia.mikolaj.org.pl. Przekazujemy stypendia zdolnym i aktywnym społecznie uczniom z niezamożnych rodzin. Tej wiosny mogą Państwo wesprzeć uczniów z naszego regionu podwójnie! Każda zebrana złotówka będzie podwojona przez Fundację. Wszystkie zebrane fundusze przeznaczymy na przyszłoroczne stypendia! W serwisie aukcyjnym Allegro trwają licytacje pozyskanych od sponsorów przedmiotów. Wszystkie zebrane fundusze zostaną przeznaczone na subkonto szkoły w ramach programu pod nazwą „Stypendia św. Mikołaja”, a następnie podwojone przez fundację.

Poniżej znajduje się link do aukcji na Allegro:

https://allegro.pl/charytatywni/fundacja-swietego-mikolaja/cele/stypendia-sw-mikolaja-w-marcu-wiosenne-licytacje-iii-lo-ostrow-wielkopolski?order=n

Jeśli chcieliby Państwo wesprzeć zbiórkę poprzez bezpośrednie wpłaty – zapraszamy do szkolnego subkonta:

https://stypendia.mikolaj.org.pl/szkoly-w-programie/profil/iii-liceum-ogolnoksztalcace-w-ostrowie-wielkopolskim-27202

Licytuj i pomóż❣