Miłosz w finale Olimpiady Biologicznej

Gratulacje, satysfakcja, duma, radość, takie słowa przychodzą mi do głowy myśląc o sukcesie naszego ucznia z klasy 3bg – Miłosza Woźniaka. Miłosz zakwalifikował się do etapu centralnego 51. Olimpiady Biologicznej. Znalazł się w elitarnym gronie 76 olimpijczyków z całego kraju, którzy w dniach 22-24 kwietnia br. w Warszawie będą walczyć o tytuł Finalisty lub Laureata Olimpiady Biologicznej. Taki tytuł daje możliwość uzyskania 100% wyniku na świadectwie maturalnym z biologii bez konieczności przystąpienia do egzaminu maturalnego.

Przed Miłoszem w etapie okręgowym znalazło się tylko 22 uczniów, a za nim ponad 600! Teraz czekają go przygotowania do etapu centralnego, na którym oprócz egzaminu pisemnego musi obronić swoją pracę badawczą, a także przystąpić do części praktycznej olimpiady.

Do mety dociera się po to, aby ruszyć dalej! Miłoszu, dwa etapy już za Tobą. Trzymam kciuki i życzę powodzenia w etapie centralnym! Życzę, aby finał był metą, która otworzy Ci drogę w celu realizacji życiowych planów i marzeń! Brawo Ty!

Dziękuję także za udział w etapie okręgowym pozostałym naszym olimpijczykom. Magdo, Stasiu, Pawle, Kasiu, Paulino – jestem z Was dumny i trzymam kciuki na maturze z biologii! Dla Was droga jest trochę inna, ale wiem, że i tak osiągniecie to o czym marzycie!

 Jacek Pawłowski – nauczyciel biologii i opiekun naukowy Miłosza

I my dołączamy się do tych gratulacji mocno trzymając ✊ kciuki ✊ i życząc powodzenia w finale! Miłoszu, niech moc będzie z Tobą ! ☘️?