Mistrzostwa Szkoły w Piłce Nożnej ⚽

Z okazji Dnia Dziecka, czyli 1 czerwca, w Naszej Szkole odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Piłce Nożnej ⚽. Celem turnieju było propagowanie aktywnego stylu życia, dobra zabawa oraz wyłonienie najlepszych drużyn piłkarskich w szkole. W rywalizacji wzięło udział 8 zespołów, z których wyłoniliśmy 4 najlepsze. Uczniowie rywalizowali w systemie pucharowym. Odbyły się 4 mecze ćwierćfinałowe, 2 półfinałowe oraz mecz o 3 i 1 miejsce.
Mistrzami Szkoły została drużyna klasy 3Dp po zaciętym pojedynku wygrywając w finale z drużyną klasy 1E, która tym samym została Wicemistrzem Szkoły. Pojedynek o 3 miejsce odbył się pomiędzy zespołami klas 2AE oraz 3BC. Zwycięzcą tego meczu została drużyna klasy 2AE, zapewniając sobie 3 miejsce w Mistrzostwach Szkoły.
Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy. 👍🥰