Reprezentacja III LO zwyciężyła w Finale Rejonu Kalisz w siatkówce plażowej dziewcząt i wywalczyła awans do zawodów wojewódzkich. Dziewczyny zaprezentowały świetną formę i prawdziwie mistrzowski poziom — wygrały cały turniej w Kaliszu, nie przegrywając ani jednego meczu! W tegorocznych rozgrywkach udział wzięło aż 11 drużyn, dlatego tym bardziej cieszy nas ten wynik
Naszą szkołę reprezentowały:
🏐 Małgorzata Banaś
🏐 Julia Frąszczak
🏐 Blanka Trawińska
Opiekunką dziewczyn jest pani Izabela Matczak-Duży, nauczycielka wychowania fizycznego.
Gratulujemy i życzymy powodzenia w finale wojewódzkim!






