Nasi pi艂karze maj膮 potencja艂 馃憤

5 marca 2024 r. na hali ZSTE odby艂 si臋 turniej pi艂ki no偶nej halowej w ramach Mistrzostw Powiatu. Dla sportowc贸w III LO by艂 niezapomnianym prze偶yciem. Nasi utalentowani uczniowie nie tylko imponowali umiej臋tno艣ciami sportowymi, lecz tak偶e pokazali determinacj臋 i niez艂omnego ducha walki. Mimo zaj臋cia 3. miejsca w grupie, jeste艣my niezmiernie dumni z ich zaanga偶owania. Gratulacje dla 1LO i ZST za zas艂u偶one awanse do fina艂贸w. Szkoda, 偶e nie uda艂o si臋 naszym pi艂karzom przej艣膰 dalej, ale widzimy ogromny potencja艂 i gotowo艣膰 do rozwoju. Dzi臋kujemy wszystkim za wsparcie i gratulujemy wszystkim dru偶ynom za wspania艂膮 rywalizacj臋!

Sk艂ad naszej dru偶yny:
1. Ciupka Nikodem 2d
2. Borkowski Maksymilian 2d
3. Zaj膮c Piotr 2d
4. Oliwier Urbaniak 2b
5. Pietrzak Igor 3e
6. Adamiak Jakub 3e
7. Wo藕niak Nikodem 3e
8. Lewandowski 艁ukasz 3e
9. Dolata Olivier 3e
10. Beker Artur 4e
11. Wo艣 Wiktor 4e