“Nasze” podium na 58. Biegu Republiki Ostrowskiej.

W niedzielę 24 października odbył się 58. Bieg Republiki Ostrowskiej. Trasa tradycyjnie wiodła ulicami Ostrowa Wielkopolskiego i liczyła 10 kilometrów. Spośród 500 zarejestrowanych zawodników linię mety minęło 465, w tym 96 kobiet. Wśród uczestników znalazło się wielu obecnych uczniów, jak i absolwentów Naszego Liceum. Na podium po trzydziestu latach stanął ostrowianin, Nasz Uczeń Kacper Adamczak z klasy 3dg zajmując zdecydowanie 1 miejsce z czasem 31 minut i 21 sekund. Powodów do dumy mamy jednak więcej, bo 2 i 3 zajęli absolwenci III LO: odpowiednio Dawid Borowski i Robert Kulesza. Wszyscy medaliści są zawodnikami KS Stal.

Wśród dziewcząt w swojej kategorii wiekowej także wygrała nasza uczennica Paulina Szczepaniak również z klasy 3Dg.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy pasji do biegania!