Nauki przyrodnicze nie są im straszne ?

9 marca bieżącego roku w murach naszej szkoły odbyła się pierwsza edycja konkursu sprawdzającego wiedzę z zakresu biologii i chemii. Do rywalizacji stanęli uczniowie z siedmiu szkół ponadpodstawowych nie tylko powiatu ostrowskiego.
W trakcie dwugodzinnej rywalizacji młodzi ludzie zmierzyli się z zadaniami o różnym poziomie trudności. Ostatecznie zwycięzcami konkursu zostali uczniowie III Liceum Ogólnokształcącego i tegoroczni maturzyści – I miejsce zajął Szymon Konieczny z klasy 4c, a IIIga Lizurej z IVb. Tuż za nimi na podium uplasował się Antoni Pietrzak z Publicznego Liceum Ogólnokształcące Sióstr Salezjanek w Ostrowie Wielkopolskim.
Zwycięzcom gratulujemy a Wszystkim uczestnikom i ich opiekunom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie.
Składamy również podziękowania Radzie Rodziców naszej szkoły za wsparcie przy realizacji konkursu.

Zespół nauczycieli przedmiotów przyrodniczych