Nauki przyrodnicze nie s膮 im straszne 馃挭

9 marca bie偶膮cego roku w murach naszej szko艂y odby艂a si臋 pierwsza edycja konkursu sprawdzaj膮cego wiedz臋 z zakresu biologii i chemii. Do rywalizacji stan臋li uczniowie z siedmiu szk贸艂 ponadpodstawowych nie tylko powiatu ostrowskiego.
W trakcie dwugodzinnej rywalizacji m艂odzi ludzie zmierzyli si臋 z zadaniami o r贸偶nym poziomie trudno艣ci. Ostatecznie zwyci臋zcami konkursu zostali uczniowie III Liceum Og贸lnokszta艂c膮cego i tegoroczni maturzy艣ci – I miejsce zaj膮艂 Szymon Konieczny z klasy 4c, a IIIga Lizurej z IVb. Tu偶 za nimi na podium uplasowa艂 si臋 Antoni Pietrzak z Publicznego Liceum Og贸lnokszta艂c膮ce Si贸str Salezjanek w Ostrowie Wielkopolskim.
Zwyci臋zcom gratulujemy a Wszystkim uczestnikom i ich opiekunom serdecznie dzi臋kujemy za udzia艂 w konkursie.
Sk艂adamy r贸wnie偶 podzi臋kowania Radzie Rodzic贸w naszej szko艂y za wsparcie przy realizacji konkursu.

Zesp贸艂 nauczycieli przedmiot贸w przyrodniczych