Nowa ods艂ona sali 45 a synergia 馃槈

Czym jest synergia? To wsp贸艂istnienie r贸偶nych czynnik贸w powoduj膮ce, 偶e 艂膮czny efekt ich interakcji jest wi臋kszy ni偶 efekty ich osobnego dzia艂ania. Dzi臋ki wsp贸艂pracy Rodzic贸w, Uczni贸w i Pracownik贸w Obs艂ugi sala 45 nabra艂a nowego 鈥瀊iologicznego鈥 wygl膮du馃槏.

艢wietny projekt i nadz贸r nad wszystkimi pracami, malowanie 艣cian, nowa elektryka, demonta偶, zakup i zak艂adanie paneli, organizacja nagrzewnic, podarowanie p艂ytek, 偶aluzji, zlewu, szafek i materia艂贸w budowlanych, odrestaurowanie gablot z owadami, organizacja transportu, przykr臋canie blat贸w, malowanie stela偶y od stolik贸w, monta偶 parapet贸w i p艂ytek, przyklejanie fototapet, przenoszenie mebli, przywieszanie gablot i tablic, segregowanie pomocy, przesadzanie ro艣lin doniczkowych, sprz膮tanie, pieczenie ciast (a jak偶e! Wszak 鈥瀋ukier krzepi!鈥 馃槉馃挭 ) to efekt pracy wielu os贸b, kt贸rzy po艣wi臋cili sw贸j czas, zaanga偶owali si臋, ci臋偶ko pracowali i finansowo wsparli przedsi臋wzi臋cie. Razem da艂o efekt wyj膮tkowego miejsca dla r贸wnie wyj膮tkowych uczni贸w, czy偶 nie?

Bardzo serdecznie wszystkim zaanga偶owanym DZI臉KUJ臉!!! Razem mo偶na wi臋cej!!! Razem dali艣my rad臋!!!馃挭

Jacek Paw艂owski, nauczyciel biologii i opiekun sali 45

PS Podzi臋kowania dla rodzica za pomys艂 wykorzystania 鈥瀞ynergii鈥!馃憤

Efekty tej niezwyk艂ej synergii mo偶na obejrze膰 w galerii 馃槉.