Nowa odsłona sali 45 a synergia ?

Czym jest synergia? To współistnienie różnych czynników powodujące, że łączny efekt ich interakcji jest większy niż efekty ich osobnego działania. Dzięki współpracy Rodziców, Uczniów i Pracowników Obsługi sala 45 nabrała nowego „biologicznego” wyglądu?.

Świetny projekt i nadzór nad wszystkimi pracami, malowanie ścian, nowa elektryka, demontaż, zakup i zakładanie paneli, organizacja nagrzewnic, podarowanie płytek, żaluzji, zlewu, szafek i materiałów budowlanych, odrestaurowanie gablot z owadami, organizacja transportu, przykręcanie blatów, malowanie stelaży od stolików, montaż parapetów i płytek, przyklejanie fototapet, przenoszenie mebli, przywieszanie gablot i tablic, segregowanie pomocy, przesadzanie roślin doniczkowych, sprzątanie, pieczenie ciast (a jakże! Wszak „cukier krzepi!” ?? ) to efekt pracy wielu osób, którzy poświęcili swój czas, zaangażowali się, ciężko pracowali i finansowo wsparli przedsięwzięcie. Razem dało efekt wyjątkowego miejsca dla równie wyjątkowych uczniów, czyż nie?

Bardzo serdecznie wszystkim zaangażowanym DZIĘKUJĘ!!! Razem można więcej!!! Razem daliśmy radę!!!?

Jacek Pawłowski, nauczyciel biologii i opiekun sali 45

PS Podziękowania dla rodzica za pomysł wykorzystania „synergii”!?

Efekty tej niezwykłej synergii można obejrzeć w galerii ?.