Paulina i Dawid w finale Olimpiady Biologicznej馃挭

Gratulacje, satysfakcja, duma, rado艣膰, takie s艂owa przychodz膮 mi do g艂owy my艣l膮c o sukcesie Pauliny Czemplik z klasy 4b i Dawida Sztukowskiego z 3b – m贸wi pan Jacek Paw艂owski, ich opiekun naukowy. A to wszystko dzi臋ki temu, 偶e nasi uczniowie zakwalifikowali si臋 do etapu centralnego 52. Olimpiady Biologicznej, a tym samym znale藕li si臋 w elitarnym gronie 86 olimpijczyk贸w z ca艂ego kraju, kt贸rzy w dniach 21-23 kwietnia br. w Warszawie b臋d膮 walczy膰 o tytu艂 Finalisty lub Laureata Olimpiady Biologicznej. Taki tytu艂 daje przede wszystkim mo偶liwo艣膰 uzyskania 100% wyniku na 艣wiadectwie maturalnym z biologii bez konieczno艣ci przyst膮pienia do tego egzaminu. Przypominamy, 偶e rok temu finalist膮 Olimpiady Biologicznej zosta艂 Mi艂osz Wo藕niak, obecnie student I roku Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Do mety dociera si臋 po to, aby ruszy膰 dalej! Paulino i Dawidzie dwa etapy ju偶 za Wami, trzymam kciuki i 偶ycz臋 powodzenia w etapie centralnym! 呕ycz臋, aby fina艂 by艂 met膮, kt贸ra otworzy Wam drog臋 w celu realizacji 偶yciowych plan贸w i marze艅! Brawo Wy! – Jacek Paw艂owski, nauczyciel biologii.

Do艂膮czamy si臋 do gratulacji i pe艂ni dumy ju偶 dzi艣 trzymamy kciuki!鉁娾湂