Paulina i Dawid w finale Olimpiady Biologicznej?

Gratulacje, satysfakcja, duma, radość, takie słowa przychodzą mi do głowy myśląc o sukcesie Pauliny Czemplik z klasy 4b i Dawida Sztukowskiego z 3b – mówi pan Jacek Pawłowski, ich opiekun naukowy. A to wszystko dzięki temu, że nasi uczniowie zakwalifikowali się do etapu centralnego 52. Olimpiady Biologicznej, a tym samym znaleźli się w elitarnym gronie 86 olimpijczyków z całego kraju, którzy w dniach 21-23 kwietnia br. w Warszawie będą walczyć o tytuł Finalisty lub Laureata Olimpiady Biologicznej. Taki tytuł daje przede wszystkim możliwość uzyskania 100% wyniku na świadectwie maturalnym z biologii bez konieczności przystąpienia do tego egzaminu. Przypominamy, że rok temu finalistą Olimpiady Biologicznej został Miłosz Woźniak, obecnie student I roku Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Do mety dociera się po to, aby ruszyć dalej! Paulino i Dawidzie dwa etapy już za Wami, trzymam kciuki i życzę powodzenia w etapie centralnym! Życzę, aby finał był metą, która otworzy Wam drogę w celu realizacji życiowych planów i marzeń! Brawo Wy! – Jacek Pawłowski, nauczyciel biologii.

Dołączamy się do gratulacji i pełni dumy już dziś trzymamy kciuki!✊✊