Poczuli chemi臋 do chemii 馃槈

4 listopada odby艂 si臋 szkolny etap Olimpiady Wiedzy Chemicznej wsp贸艂organizowanej przez Wydzia艂 Chemii Uniwersytetu Jagiello艅skiego. Mi艂o Nam poinformowa膰, 偶e a偶 9 uczni贸w Naszej Szko艂y uzyska艂o wynik pozwalaj膮cy na przej艣cie do etapu drugiego, kt贸ry odb臋dzie si臋 ju偶 9 grudnia. W艣r贸d tych, kt贸rzy naprawd臋 鈥瀙oczuli chemi臋 od chemii鈥, s膮 zar贸wno uczniowie klas pierwszych, jak i trzecich.
Gratulujemy wszystkim odwagi mierzenia si臋 z trudnymi zadaniami konkursowymi. Tym, kt贸rzy przeszli do etapu drugiego, 偶yczymy owocnych przygotowa艅.

鈥濩hemiczn膮鈥 dziewi膮tk臋 tworz膮:
Hanna Adamska z klasy Ic 聽
Julia Michalska z klasy Ic
Franciszek Paw艂owski z klasy Ic
Filip Szczepaniak z klasy Ic
Wiktoria Urbaniak z klasy IIIb
Michalina Budzik z klasy IIIc 聽
Franciszek Kaszy艅ski z klasy IIIc
Dominik Rosik z klasy IIIc
Jakub Szczepaniak z klasy IIIc

Opiekunem grupy konkursowej by艂a pani Agnieszka Sobczak, nauczycielka chemii i biologii.