Pomagaj z Fundacj膮 艢wi臋tego Miko艂aja馃挄

Szanowni Przyjaciele III LO!
Ka偶da osoba rozliczaj膮ca sw贸j PIT mo偶e przekaza膰 1,5% swojego podatku zdolnym uczniom z niezamo偶nych rodzin z naszej szko艂y. Wsp贸艂pracujemy z Fundacj膮 艢wi臋tego Miko艂aja, dzi臋ki czemu mo偶emy gromadzi膰 na subkoncie szkolnym pieni膮dze, kt贸re w 100% (bez potr膮ce艅 i prowizji) trafi膮 w postaci stypendi贸w do naszych uczni贸w. Bardzo prosimy o Pa艅stwa wsparcie!

Aby przekaza膰 1,5% podatku na stypendia w naszej szkole, wystarczy:

  • wpisa膰 w deklaracji PIT KRS Fundacji 艢wi臋tego Miko艂aja: KRS 0000 126 602
  • w informacjach uzupe艂niaj膮cych w deklaracji uzupe艂ni膰 pole cel szczeg贸艂owy: III Liceum Og贸lnokszta艂c膮ce w Ostrowie Wielkopolskim

Mog膮 Pa艅stwo skorzysta膰 z darmowego programu do wype艂niania PIT, w kt贸rym wskazany jest ju偶 nr KRS Fundacji 艢wi臋tego Miko艂aja (wystarczy wype艂ni膰 cel szczeg贸艂owy):
https://pit2022.mikolaj.org.pl/

Ostatni rok przyni贸s艂 wiele niepokoju 鈥 byli艣my 艣wiadkami wybuchu wojny w Ukrainie. Alarmuj膮ce s膮 dane dotycz膮ce kryzysu psychicznego w艣r贸d uczni贸w w polskich szko艂ach, kt贸rzy wci膮偶 mierz膮 si臋 z konsekwencjami czasu izolacji. Bardzo wa偶ne staje si臋 dzisiaj umo偶liwianie dzieciom i m艂odzie偶y harmonijnego, rozwoju 聽i wspieranie ich talent贸w oraz pasji!

Szko艂a chce pom贸c zdolnym uczniom z niezamo偶nych rodzin poprzez stypendia. Stypendium dla takiego ucznia to szansa, aby m贸g艂 rozwija膰 swoje talenty, kupi艂 niezb臋dne materia艂y, op艂aci艂 udzia艂 w zaj臋ciach, czy kursach. Dzi臋ki stypendium mo偶emy wzmacnia膰 ukryty w dzieciach potencja艂 i pomagamy im rozwija膰 skrzyd艂a. Stypendium to tak偶e szansa, aby niezamo偶ny ucze艅 m贸g艂 w przysz艂o艣ci sta膰 si臋 m膮drym doros艂ym, a swoj膮 wiedz膮 i umiej臋tno艣ciami zacz膮艂 s艂u偶y膰 swojej spo艂eczno艣ci.

Bardzo prosimy o pomoc i przekazanie 1,5% podatku na stypendia w naszej szkole!