Popisali si臋 wiedz膮 z geografii… po angielsku 馃憤

W czerwcu odby艂o si臋 wr臋czenie nagr贸d laureatom i wyr贸偶nionym w szkolnym Konkursie Geograficznym w J臋zyku Angielskim, kt贸rego ju偶 XIV edycja odby艂a si臋 25 maja 2022 roku.

Zwyci臋zcami tegorocznych zmaga艅 zostali: I miejsce 鈥 Szymon Ka艂wi艅ski, kl. 1A, II miejsce 鈥 Piotr Ostrowski, kl. 1A, III miejsce 鈥 Nikodem Wilgocki, kl. 1F. Natomiast wyr贸偶nienia otrzymali: Paula Ignasiak, kl. 1D, Marcin Kwiatek, kl. 1A.

Laureatom, wyr贸偶nionym oraz wszystkim uczestnikom gratulujemy wszechstronnej wiedzy i zainteresowa艅, gdy偶 opr贸cz j臋zyka angielskiego i geografii zaprezentowali r贸wnie偶 znajomo艣膰 aspekt贸w turystyki. Nagrody ksi膮偶kowe ufundowa艂a Rada Rodzic贸w przy III LO.

Organizatorami konkursu byli pani Monika Olejnik-Zimniak 鈥 nauczycielka j臋zyka angielskiego, i pan Przemys艂aw Zimniak 鈥 nauczyciel geografii.