Przedświąteczna integracja klasy 2c

Dzień 15 grudnia klasa 2C wraz z wychowawczynią panią Małgorzatą Wawrzyniak-Pastuszak, paniami Anitą Wasiak i Katarzyną Więcławik oraz przedstawicielami klas 2A, 2E, 2F i 3D spędziła w miłej atmosferze, ok. 100 km od murów szkoły, czyli… we Wrocławiu. Najpierw młodzież wraz z opiekunkami zwiedziła Muzeum Światowego Kina Movie Gate, które to miejsce w czasie II wojny światowej pełniło także rolę schronu. Po obejrzeniu eksponatów składających się ze strojów wykorzystanych w różnych filmach zwiedzający muzeum wzięli udział w pokazie Szalonego Naukowca, czynnie uczestnicząc w warsztatach chemicznych z ciekłym azotem w roli głównej. Kolejny punkt programu był już mniej mroczny, bo uczestnicy wycieczki udali się do Sky Tower na wystawę klocków Lego. Jak można się było spodziewać, tu największą frajdę sprawiła młodzieży (ale i opiekunkom) możliwość układania czego dusza zapragnie z klocków. Pobyt w tym jakże kolorowym miejscu wprawił wszystkich we wspaniały nastrój. Na koniec, by poczuć niepowtarzalną atmosferę Bożego Narodzenia, cała grupa udała się na Jarmark Świąteczny, co było najpiękniejszym zwieńczeniem tego pełnego emocji dnia.