Rekolekcje w III LO

Od 28 do 30 marca w naszej szkole odbywały się Rekolekcje, które były dla Uczniów czasem skupienia, zatrzymania się, wyciszenia i zastanowienia nad sobą oraz swoim życiem. Prowadzącymi byli: ks. Paweł Gomółka (katecheta III LO) i pani Bibianna Muszyńska-Czerewkiewicz (specjalista psychologii klinicznej, biegły sądowy. Ukończyła Kurs Podstawowy Psychoterapii Systemowej, Intensywny Kurs Interwencji Kryzysowej, szkolenia z diagnozy. Ma 17-letnie doświadczenie pracy w poradni psychologicznej, 5 lat pracy w Ośrodku Profilaktyki i Terapii Uzależnień oraz 13 lat pracy na Oddziale Psychiatrycznym. Współpracuje z hospicjum, oddziałami osób chorych somatycznie i grupą wsparcia dla rodziców po stracie dziecka. Zajmuje się pomocą psychologiczną i psychoterapią osób dorosłych, pomocą dla par i rodzin.). W trzecim dniu Rekolekcji odbyła się Eucharystia w Kościele pw. Św. Antoniego.