Republika Czeska jest im dobrze znana馃憤

W dniu 18 kwietnia 2023 roku troje uczni贸w III LO: Martyna Kope膰 (2d), Kinga Trzeciak (2d) i Szymon Wo藕niak (1d)聽 wzi臋li udzia艂 w finale VI Og贸lnopolskiego Konkursu Wiedzy Krajoznawczej o Republice Czeskiej w Krakowie, kt贸rego organizatorem s膮: Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie, Czeska Centrala Ruchu Turystycznego 鈥 CzechTourism w Warszawie oraz Ambasada Republiki Czeskiej w Warszawie.

Gratulujemy uczniom wysokich wynik贸w i dobrych miejsc oraz dzi臋kujemy za godne reprezentowanie naszej szko艂y. Podczas dwudniowego pobytu w Krakowie finalistom towarzyszy艂a pani Barbara Niemand, doradca zawodowy, natomiast do konkursu uczni贸w przygotowa艂 pan Przemys艂aw Zimniak, nauczyciel geografii i dyrektor szko艂y.