Robaczki w Mr贸wkach馃槈

W dniach 17-19 kwietnia klasy biologiczno-chemiczne 1b i聽1f uczestniczy艂y w聽wycieczce do Mr贸wek znajduj膮cych si臋 na terenie Powidzkiego Parku Krajobrazowego. Otoczeni pi臋knym, starym lasem d臋bowym i聽krystalicznie czystymi wodami Jeziora Wilczy艅skiego uczniowie odpoczywali, cieszyli si臋 przyrod膮, ale te偶 aktywnie sp臋dzali czas. Do艣wiadczali wolno艣ci podczas wyprawy rowerowej, wykazywali si臋 spostrzegawczo艣ci膮 i聽pomys艂owo艣ci膮 w trakcie gry w聽podchody. Odziani w聽wojskowe mundury i聽odpowiednio uzbrojeni zmagali si臋 z聽militarnym torem przeszk贸d, anga偶uj膮c przy tym wszystkie zmys艂y, zw艂aszcza 偶e konkurencja odbywa艂a si臋 w聽porze nocnej, a przenikliwy ch艂贸d by艂 dodatkowym dla nich wyzwaniem. By艂y te偶 bezlitosne gry terenowe, szalona dyskoteka, pokaz ogni na miar臋 pokaz贸w prawdziwych artyst贸w ulicznych i聽braterskie ognisko, podczas kt贸rego uczestnicy wsp贸lnie 艣piewali najs艂ynniejsze polskie przeboje i聽jak prawdziwi Indianie wystukiwali plemienne rytmy tworz膮c przy tym magiczny kr膮g.

Nad powodzeniem tej niesamowitej wyprawy czuwali w聽ca艂ej swej gotowo艣ci panowie Piotr Szczepaniak i聽Marcin Grzybek, a do boju zagrzewa艂y panie Agnieszka Poprawska (wychowawczyni 1b), Anita Wasiak i聽Alina Weso艂owska-Lisiak (wychowawczyni 1f).