Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

4 września 2023 roku w auli naszej szkoły odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2023/2024. Zgromadzonych powitał Dyrektor III LO Przemysław Zimniak, który przedstawił kilka istotnych informacji dotyczących fundowania szkoły w nowym roku. Po uroczystości uczniowie udali się do swoich sal lekcyjnych na krótkie spotkanie z wychowawcami. Niewątpienie dzień ten był niezwykły przede wszystkim dla pierwszoklasistów, którzy z pewną dozą ciekawości i obaw (zupełnie niepotrzebnych 🙂 ) pierwszy raz wkroczyli w mury III LO.

Tegoroczne hasło brzmi: Jeżeli robisz to, co łatwe, Twoje życie będzie trudne. Jeśli robisz to, co trudne, Twoje życie będzie łatwe.  Słowa Lesa Browna, jednego z najlepszych mówców motywacyjnych,  niech będą dla wszystkich inspiracją do podejmowania wielu działań nie tylko szkolnych. Życzymy powodzenia! 🙂