Rozstrzygnięcie konkursu „Historia Jednego Zdjęcia”

Jeszcze przed weekendem majowym rozstrzygnięto szkolny konkurs językowy „Historia Jednego Zdjęcia”, który polegał na opisaniu historii związanej z powstaniem wybranej przez siebie fotografii. Opisu należało dokonać w dowolnym języku obcym nauczanym w naszej szkole. Tematyka konkursu była jednocześnie realizacją hasła na rok szkolny 2022/2023: Myśl pozytywnie. Im bardziej jesteś optymistyczny, tym bardziej będziesz pewny siebie. Uczestnicy chętnie opisywali historie zdjęć przedstawiających nie tylko radosne sytuacje z nimi w rolach głównych, ale także zwierzęta, miejsca, pasje oraz niezwykłe zdarzenia.

Nagrodami były najlepsze oceny z wysoką wagą oraz gadżety. Wśród laureatów i wyróżnionych znaleźli się: z języka angielskiego: Weronika Sobik, Martyna Glapa i Natalia Śrama, z niemieckiego: Nina Lisiak i Martyna Mańka, z francuskiego: Julia Ziętek i Kaja Frankowska, z włoskiego: Marzena Organista i Franciszek Pawłowski.

Gratulujemy zaangażowania i ciekawego ujęcia tematu! 😊😀