Ślubowanie klas pierwszych

26 września 2023 roku był świętem wszystkich pierwszaków w Naszej Szkole – miało bowiem miejsce ślubowanie, czyli moment, w którym nowi uczniowie stali się pełnoprawnymi licealistami i weszli w skład społeczności uczniowskiej III LO. Po uroczystym złożeniu przysięgi na sztandar przemówienie do pierwszoklasistów wygłosił pan Dyrektor Przemysław Zimniak, który, teraz już oficjalnie, powitał szkolny narybek. Następnie głos zabrał Maciej Cieplik, uczeń klasy 4a, by ciepłymi słowami zachęcić młodszych kolegów i koleżanki do czerpania pełnymi garściami ze szkolnego życia. Uroczystość uświetnili Jakub Adamczak, uczeń klasy 2c, oraz Zuzanna Dziegińska z 2a wykonując utwory muzyczne na pianinie. Na zakończenie reprezentanci klas pierwszych pokazali prezentacje, dzięki którym zebrani mogli zapoznać się z zainteresowaniami nowych uczniów.

Pierwszoklasiści, witajcie w murach III LO! 🙂