Sportowcy III LO mają moc :)

III LO i w tym roku koszykówką stoi. Dziś, 22 stycznia 2024 roku, w hali 3mk Arenie Ostrów rozegrany został turniej finałowy Międzyszkolnej Ligi Koszykówki dziewcząt i chłopców. Nasze drużyny zwyciężyły zarówno w kategorii dziewcząt, jak i chłopców pokonując reprezentacje I LO i tym samym zdobywając zaszczytne tytuły Mistrzów Powiatu. Medale najlepszym wręczali koszykarze Arged BM Stali Ostrów Rodney Chatman  i Aigars Skele, a także trener Andrzej Urban oraz szkoleniowiec drużyny 3×3 Vadim Czeczuro. Statuetki dla MVP odebrali Julia Wojtysiak i Krzysztof Rozpędowski.

Skład drużyny dziewczyn: Weronika Płonka, Wiktoria Klupś, Iga Klimańska, Julia Wojtysiak, Olga Kisielewska, Oliwia Lisiak, Gabriela Nagięć, Bogna Mikołajczyk, Laura Krzyżańska, Maja Chmielecka i Marta Marciniak.

Skład drużyny chłopców: Krzysztof Rozpędowski, Michał Barański, Jakub Woźniak, Maksymilian Banasiak, Antoni Mikołajczyk, Szymon Hermann, Piotr Trawiński, Antoni Waniak, Filip Stanik, Kryspin Bartkowiak i Jakub Wojtczak.

Gratulujemy!