Spotkania Dyrektora z uczniami

We wtorek 20 grudnia 2022 r. na zaproszenie Dyrektora III LO odbyły się spotkania z uczniami, którzy w ostatnim czasie osiągnęli znaczące sukcesy naukowe, artystyczne i sportowe. Dyrektor Przemysław Zimniak pogratulował wszystkim zaproszonym licealistom odnoszonych sukcesów. Wśród nich znaleźli się Ci, którzy awansowali do etapów okręgowych olimpiad i konkursów przedmiotowych z biologii, chemii, geografii i religii. Wśród wyróżnionych znalazła się również laureatka Międzynarodowego Festiwalu Wokalnego oraz sportowcy, którzy zajęli czołowe miejsca w Mistrzostwach Polski w różnych dyscyplinach sportowych.
Drugą grupę zaproszonych uczniów stanowili stypendyści, którzy otrzymali stypendia Ministra Edukacji i Nauki, Marszałka Województwa Wielkopolskiego i Starosty Powiatu Ostrowskiego.
Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż kilka dni temu dotarła do szkoły niezwykle miła wiadomość, a mianowicie wśród 40 przyznanych stypendiów Ministra Edukacji i Nauki dla uczniów województwa wielkopolskiego za wybitne osiągnięcia edukacyjne aż trzy zostały przyznane naszym uczniom. Otrzymali je: Magdalena Adamczak (tegoroczna absolwentka), Karolina Błaszczyk oraz Cezary Uciechowski.
Gratulacje dla wszystkich wyróżnionych uczniów!