Sukces Karoliny Błaszczyk 

Dnia 24 maja 2023r. w budynku Naczelnej Organizacji Technicznej w Warszawie  odbyło się uroczyste podsumowanie Finału Ogólnopolskiej Olimpiady Innowacji Technicznych. W uroczystość brała udział uczennica naszej szkoły Karolina Błaszczyk z klasy 2d, która wraz ze swym zespołem w składzie: Nikodem Piasecki, Jakub Młynek (uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Ostrowie Wielkopolskim), za pracę pt. H2O Explorer – podwodna sonda zajęli II miejsce i zostali Laureatami olimpiady tym samym zdobywając tytuł: „Młodego Ekologa Innowatora”. Warto zaznaczyć, że Karolina po raz drugi zdobyła ten zaszczytny tytuł i kolejny raz otrzymała indeks na wybrane kierunki studiów.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Opiekunem uczniów jest pan Tomasz Szydłowski, nauczyciel informatyki.