Sukces w tenisie stołowym

W dniach 10 – 12 czerwca 2024 roku w Drzonkowie pod Zieloną Górą odbył się Ogólnopolski Finał Szkół Ponadpodstawowych w Tenisie Stołowym. Przypomnijmy, że reprezentacja III LO w składzie: Gabriela Lubieniecka (klasa 1 A) oraz Amelia Kucharska (klasa 1 G) uzyskała możliwość startu w trzydniowym cyklu zawodów, dzięki awansowi ze szczebla wojewódzkiego. Po niesamowitych i widowiskowych zwrotach akcji, dziewczęta zajęły bardzo dobre 11 miejsce wśród doświadczonych i czołowych drużyn z całej Polski. Na chwilę obecną jest to najwyższe osiągniecie III LO w tenisie stołowym.

Ogromne gratulacje dla dziewczyn za ich sportowych sukces. Trzymamy kciuki za kolejne wygrane tej drużyny w następnych latach oraz pomyślności w rozwijaniu indywidualnej kariery sportowej.

Opiekunem drużyny jest pani Izabela Lis, nauczycielka wychowania fizycznego.