Za nami drugie spotkanie w Dziennym Domu Senior+ w Ostrowie. Tym razem uczniowie III LO podjęli temat bezpieczeństwa w internecie. Głównie skupili się na roli używania silnych haseł, regularnego aktualizowania sprzętu i oprogramowania oraz działania programów antywirusowych i sposobów, w jakie chronią nasze urządzenia.
Po części edukacyjnej przyszedł czas na nawiązywanie relacji i czerpania radości z pozytywnego czasu razem spędzonego❤️.















