Szkolne szatnie jak marzenie 馃憤

W dniu 15 lutego 2023 r. otwarto po remoncie i modernizacji szatnie przy sali gimnastycznej w III Liceum Og贸lnokszta艂c膮cym w Ostrowie Wielkopolskim. Po wielu latach pomieszczenia te doczeka艂y si臋 wygl膮du na miar臋 XXI wieku.

Symbolicznego przeci臋cia wst臋gi dokonali: Starosta Ostrowski Pawe艂 Rajski, dyrektor szko艂y Przemys艂aw Zimniak, przewodnicz膮cy Rady Rodzic贸w Marek Sztukowski, nauczyciel wychowania fizycznego W艂odzimierz Malik oraz ucze艅 klasy sportowej Karol B艂aszczak.

W ramach remontu i modernizacji pomieszcze艅 zosta艂y wydzielone dwie odr臋bne szatnie i nowy ci膮g komunikacyjny,聽 pomalowane wszystkie pomieszczenia szatniowe wraz z korytarzami i toaletami, wymieniono pod艂og臋, uzupe艂niono ceramik臋 sanitarn膮, przerobiono instalacj臋 elektryczn膮 wraz z wymian膮 ca艂ego o艣wietlenia, zamontowano nowe drzwi, po艂o偶ono specjaln膮 foli臋 okienn膮 i fototapety oraz zamontowano ponad 50 modu艂贸w szatniowych wraz z lustrami.

艢rodki finansowe zosta艂y przekazane z bud偶etu Powiatu Ostrowskiego oraz Rady Rodzic贸w dzia艂aj膮cej przy III Liceum Og贸lnokszta艂c膮cym.