Szkolny basen w nowej tropikalnej odsłonie ?

Nasz szkolny basen Wodny Raj po dwudziestodwuletniej eksploatacji przeszedł swoistą metamorfozę. Przeprowadzony został remont przestrzeni obejmujący nieckę basenową. W ramach remontu został wykonany nowoczesny napinany i podświetlany sufit a całości nadano atrakcyjny, tropikalny charakter. Modernizacja w całości została sfinansowana ze środków Powiatu Ostrowskiego i zamknęła się w kwocie 300 tysięcy złotych. Cieszę się, że w ramach otrzymanych środków przeprowadziliśmy ten niełatwy i wymagający projekt. Nasz szkolny basen prezentuje się imponująco! Myślę też, że uczniowie naszej szkoły jeszcze chętniej będą uczestniczyć w lekcjach wychowania fizycznego w tej pięknej, odnowionej przestrzeni. Teraz Wodny Raj to prawdziwy Raj dla fanów sportów wodnych, zwolenników aktywnego spędzania wolnego czasu oraz spragnionych zwykłego relaksu ludzi.  Miło mi zaprosić naszych klientów już od piątku 28 stycznia 2022. Niestety w związku z obostrzeniami na basenie może przebywać tylko 15 osób. – mówi pani Maria Tomalak, dyrektor III Liceum Ogólnokształcącego.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i filmiku autorstwa ks. Pawła ukazującego nasz stary-nowy basen w pełnej tropikalnej krasie ?.