Szkolny basen w nowej tropikalnej ods艂onie 馃槈

Nasz szkolny basen Wodny Raj po dwudziestodwuletniej eksploatacji przeszed艂 swoist膮 metamorfoz臋. Przeprowadzony zosta艂 remont przestrzeni obejmuj膮cy nieck臋 basenow膮. W ramach remontu zosta艂 wykonany nowoczesny napinany i pod艣wietlany sufit a ca艂o艣ci nadano atrakcyjny, tropikalny charakter. Modernizacja w ca艂o艣ci zosta艂a sfinansowana ze 艣rodk贸w Powiatu Ostrowskiego i zamkn臋艂a si臋 w kwocie 300 tysi臋cy z艂otych. Ciesz臋 si臋, 偶e w ramach otrzymanych 艣rodk贸w przeprowadzili艣my ten nie艂atwy i wymagaj膮cy projekt. Nasz szkolny basen prezentuje si臋 imponuj膮co! My艣l臋 te偶, 偶e uczniowie naszej szko艂y jeszcze ch臋tniej b臋d膮 uczestniczy膰 w lekcjach wychowania fizycznego w tej pi臋knej, odnowionej przestrzeni. Teraz Wodny Raj to prawdziwy Raj dla fan贸w sport贸w wodnych, zwolennik贸w aktywnego sp臋dzania wolnego czasu oraz spragnionych zwyk艂ego relaksu ludzi. 聽Mi艂o mi zaprosi膰 naszych klient贸w ju偶 od pi膮tku 28 stycznia 2022. Niestety w zwi膮zku z obostrzeniami na basenie mo偶e przebywa膰 tylko 15 os贸b. 鈥 m贸wi pani Maria Tomalak, dyrektor III Liceum Og贸lnokszta艂c膮cego.

Zapraszamy do obejrzenia zdj臋膰 i filmiku autorstwa ks. Paw艂a ukazuj膮cego nasz stary-nowy basen w pe艂nej tropikalnej krasie 馃榾.