To już jest koniec

21 czerwca 2024 roku w auli naszego liceum odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024. Podsumowania dokonał pan Dyrektor Przemysław Zimniak, który także wręczył nagrody prymusom klas, w tym Primus inter pares, czyli uczniowi z najwyższą średnią w szkole.  W tym roku były to aż dwie prymuski – Sonia Siedlecka z klasy3B oraz Wiktoria Sitnik z 2B. Ogłoszono także wyniki Konkursów Rady Rodziców. Na poziomie swoich klas wygrały 1d, 2c i 3c, natomiast indywidualnie jednorazowe stypendia za pracę na rzecz szkoły, środowiska lokalnego i działalność charytatywną trafiły do Bartosza Przybylskiego (klasa 1d), Mikołaja Cieślińskiego (3c) i Roksany Szopińskiej (3e). W auli odbyło się również pożegnanie wieloletniej kierowniczki administracyjnej pani Lucyny Finger. Dyrektor podziękował też pani Małgorzacie Dąbrowskiej – emerytowanej nauczycielce biologii w III LO – za jeszcze jeden rok pracy oraz panu Markowi Sztukowskiemu, przewodniczącemu Rady Rodziców, za owocną współpracę na rzecz szkoły. Oczywiście, nie zabrakło także życzeń związanych z upragnionymi wakacjami.