W ogrodzie wdzięczności…

W ogrodzie wdzięczności… – taka myśl przewodnia towarzyszyła uroczystości, która odbyła się 16 października 2023 r. w naszym liceum z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na uroczystej akademii Dyrektor Szkoły, pan Przemysław Zimniak, wręczył nagrody zasłużonym nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi, zaś uczniowie mieli możliwość wyrazić wdzięczność, złożyć życzenia oraz zaprezentować swoje wokalne umiejętności pod czujnym okiem pani Agnieszki Wielebskiej, nauczycielki muzyki, oraz pani Karoliny Szybki-Kmiecik, nauczycielki języka polskiego i łacińskiego.

Niezwykle ważnym aspektem tego święta w naszej szkole i powoli tradycją była weekendowa integracja grona pedagogicznego, pracowników administracji i obsługi oraz emerytów podczas wycieczki do Drezna, Miśni i przepięknej Szwajcarskiej Saksonii urzekającej wspaniałymi widokami.