Walentynkowy koncert w III LO

15 lutego 2023 roku w auli naszej szkoły miało miejsce wspaniałe wydarzenie kulturalne – 💕Koncert Walentynkowy💕 w wykonaniu Big Bandu Powiatu Ostrowskiego. Został on zorganizowany w wyniku wspólnej inicjatywy pana Przemysława Zimniaka, Dyrektora III Liceum Ogólnokształcącego oraz pana Roberta Matuszewskiego, Dyrektora Zespołu Szkół Muzycznych w Ostrowie Wielkopolskim, jednocześnie lidera tego jazzowego zespołu.

Koncert rozpoczęły utwory instrumentalne, a następnie uczniowie naszego liceum – Roksana Szopińska oraz Nikodem Wilgocki – wprowadzili zaproszonych gości –  obecnych i byłych nauczycieli III LO, rodziców, uczniów oraz społeczność lokalną – w romantyczny nastrój znanych miłosnych coverów. Wszyscy świetnie się bawili przy dźwiękach swingowych melodii.