Wesprzyj naszą uzdolnioną młodzież

Już od kilku lat nasza szkoła bierze udział w programie stypendialnym Stypendia Świętego Mikołaja. Przez cały rok przy pomocy różnych akcji zbieramy wpłaty na szkolne subkonto stypendialne. Fundacja mnoży część zebranych przez nas w ciągu roku funduszy. Dzięki temu co roku mamy możliwość przyznania stypendiów zdolnym, lecz mniej zamożnym uczniom. W zeszłym roku dzięki Państwa wsparciu udało się przyznać aż 5 stypendiów w wysokości 3500 zł. Liczymy, że w tym roku uda się uzbierać jeszcze więcej środków, aby jeszcze więcej naszej młodzieży uzyskało stypendium. Pierwszy raz Fundacja POTROI każdą złotówkę, która wpłynie na szkolne subkonto stypendialne w dniach od 1 do 19 września. W związku z tym szczególnie teraz zachęcamy do wpłaty chociaż symbolicznej kwoty, która przyczyni się do rozwoju uzdolnionych uczniów naszej szkoły.

Link do naszego subkonta:

https://stypendia.mikolaj.org.pl/szkoly-w-programie/profil/iii-liceum-ogolnoksztalcace-w-ostrowie-wielkopolskim-27202

Każda wpłata ma znaczenie!