Wirtualna podróż do Maroka

29 września 2023 r. w auli naszej szkoły odbyło się ciekawe spotkanie z cyklu „III KROKI DO KARIERY”, projektu, który został zainicjowany 10 lat temu w listopadzie 2013 roku. Naszym gościem był pan Jakub Matłoka – absolwent klasy biologiczno-chemicznej, student 4 roku Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Pan Jakub opowiadał o swoim podróżniczym projekcie, czyli rowerowej wyprawie do Santiago de Compostella, a potem do Maroka. Nasz niezwykły gość mówił o przygotowaniach, trudach podróży, pogodowych wyzwaniach, ale przede wszystkim o cudownych miejscach, które odwiedził, i fantastycznych ludziach, których  spotkał na swoim rowerowym szlaku.

Dziękujemy panu Jakubowi za niesamowitą energię i wirtualną podróż przez Berlin, Amsterdam, Brukselę, Paryż, Lizbonę, Porto, Gibraltar.  Gratulujemy pasji, samozaparcia i konsekwencji w realizacji obranych  celów.

Życzymy kolejnych niezwykłych podróży i  zapraszamy ponownie do III LO.