Wycieczka 3eg i 3bp do Wrocławia

W czwartek 4 listopada klasy 3eg i 3bp wzięły udział w wycieczce przedmiotowo-integracyjnej do Wrocławia. Zwiedziły Muzeum Pana Tadeusza, gdzie odbyły się zajęcia, których tematem był świat przedstawiony w epopei Adama Mickiewicza. Miały one na celu utrwalenie wiedzy i powtórkę do zbliżającej się matury. Następnie wszyscy udali się na spacer, na którego zakończenie posili się w galerii handlowej. Wówczas uczniowie mogli spędzić czas w swoim towarzystwie podczas rozmów.

Kolejnym miejscem, które odwiedziła młodzież, był Teatr Polski, gdzie obejrzała spektakl Mayday. Sztuka wielu uczniów doprowadziła do śmiechu, dzięki czemu towarzyszył im niesamowity humor. Obie klasy chciałyby serdecznie podziękować pani Sylwii Szubert oraz pani Marii Liberze za wspaniałą i pełną radosnych chwil wycieczkę.