Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Turystycznym

Dnia 26 stycznia 2023r. odbyło się uroczyste podsumowanie Szkolnego Powiatowego Konkursu Turystycznego „Poznaj swój Powiat Ostrowski” pod patronatem Przewodniczącego Rady Powiatu Ostrowskiego Piotra Walkowskiego. Organizatorem konkursu było Biuro Promocji i Relacji Społecznych Starostwa Powiatowego w Ostrowie Wielkopolskim.
Naszą szkołę reprezentowały 4 uczennice z klasy IIe: Agata Duczmal, Agata Jarczyńska, Adrianna Bandosz i Klaudia Chudy, które wykonały pracę pt. „Wycieczka po Ostrowie”, za którą uzyskały wyróżnienie i upominki.
Uroczystość wręczenia nagród odbywała się w Klubie Nauczyciela w Ostrowie Wielkopolskim. Zebrani mogli podziwiać prezentację, która zawierała fragmenty prac uczniów. Spotkanie zakończyło się  słodkim poczęstunkiem i wspólnym zdjęciem.
Opiekunem dziewcząt była pani Donata Kasprzak, nauczycielka geografii.