„You are an ironman!” ­čĆŐÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ­čĆâ­čÜ┤

S┼éowa You are an ironman! na mecie triathlonu us┼éyszeli nasi go┼Ťcie – pan Witold Olejniczak i pan Grzegorz Le┼Ťniak, kt├│rzy w szkolnej auli opowiedzieli o swoich ┼╝yciowych przygodach ze sportem w wydaniu ekstremalnym. Warto doda─ç, ┼╝e pan Witold, b─Öd─ůc po 70-tce, bra┼é udzia┼é w mistrzostwach ┼Ťwiata na Hawajach, a w swoim ┼╝yciu przebieg┼é 147 maraton├│w. Natomiast Pan Grzegorz nauczy┼é si─Ö dobrze p┼éywa─ç kr├│tko przed swoim udzia┼éem w triathlonie. To pokazuje, jak wa┼╝na jest determinacja oraz ci─Ö┼╝ka praca w d─ů┼╝eniu do cel├│w i marze┼ä. Gratulujemy osi─ůgni─Ö─ç i ┼╝yczymy kolejnych r├│wnie┼╝ spektakularnych i ekstremalnych!­čĺ¬
Koordynatorami spotkań byli: panowie Tomasz Wasielak, nauczyciel wychowania fizycznego i pan Piotr Szczepaniak, nauczyciel historii.