Drzwi Otwarte ju偶 za nami 馃憤

W pi膮tek 10 marca 2023 roku w Naszej Szkole odby艂y si臋 Drzwi Otwarte. III LO odwiedzi艂o ponad 1100 uczni贸w szk贸艂 podstawowych nie tylko powiatu ostrowskiego, ale i o艣ciennych. Go艣cili艣my 贸smoklasist贸w z Nowych Skalmierzyc, Raszkowa, Przygodzic, Odolanowa, Sieroszewic, So艣ni itd., kt贸rzy pod przewodnictwem Naszych Uczni贸w zwiedzali zakamarki III LO. Podczas spaceru odwiedzaj膮cy mieli okazj臋 zapozna膰 si臋 z ofert膮 edukacyjn膮. W poszczeg贸lnych salach zosta艂y zaprezentowane j臋zyki obce dedykowane mi臋dzy innymi klasie lingwistycznej, a tak偶e biologia, chemia i matematyka, kt贸re dominuj膮 w klasach biologiczno-chemicznej z j臋zykiem angielskim, biologiczno-chemicznej z matematyk膮, biologiczno-humanistycznej czy biologiczno-geograficznej, czyli sportowej, a tak偶e matematycznej z geografi膮 b膮d藕 informatyk膮. Odwiedzaj膮cy mieli okazj臋 m.in. obejrze膰 mecz pi艂karski rozegrany przez ch艂opak贸w z klasy ID i zapozna膰 si臋 z dodatkow膮 ofert膮 edukacyjn膮, co podkre艣la, i偶 jeste艣my szko艂膮 wielu pasji. Podczas indywidualnych rozm贸w z Uczniami i Nauczycielami 贸smoklasi艣ci nie tylko otrzymali komplet informacji dotycz膮cych nauki w III LO, ale dowiedzieli si臋 co nieco o klimacie i atmosferze Naszej szko艂y. Uwie艅czeniem spaceru jej korytarzami by艂a niezwyk艂a fotobudka, w kt贸rej ka偶dy m贸g艂 zrobi膰 sobie sweet foci臋馃檭.

Jeste艣my OTWARCI na ka偶dego m艂odego cz艂owieka, kt贸ry chce w 偶yciu osi膮gn膮膰 sw贸j cel. 脫smoklasi艣ci, mamy nadziej臋, 偶e ju偶 wkr贸tce do艂膮czycie do nas w licealnej przygodzie!馃憤

Do zobaczenia w murach Naszej Szko艂y!馃槏