Zbiórka dla zwierzaków w potrzebie:)

We wtorek 9 listopada zakończyliśmy zbiórkę żywności dla zwierząt z Fundacji Kraina Zwierząt oraz dla Międzygminnego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Wysocku Wielkim, której pomysłodawczynią i koordynatorem była Karolina Binkowska z klasy 2b. Do zbiórki przyłączyli się uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy naszej szkoły. Po podsumowaniu i podzieleniu przyborów do fundacji została wysłana blisko 40-kilogramowa paczka pełna dobroci dla zwierzaków, a 4 kartony karmy zostały zawiezione prosto do schroniska.

Zbiórka miała też charakter konkursu dla klas, który zdecydowanie wygrała klasa 2b zbierając najwięcej potrzebnych rzeczy i karmy dla zwierząt.

Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy za udział w zbiórce i zapraszamy do dalszej pomocy zwierzakom :).