Drogie Uczennice i drodzy Uczniowie klas ósmych!

Przed Wami ważna decyzja wyboru szkoły ponadpodstawowej. Mam nadzieję, że rozważacie III Liceum Ogólnokształcące w Ostrowie Wielkopolskim. Z pełną odpowiedzialnością i przekonaniem zapraszam do Naszej Szkoły. Wraz z kadrą nauczycielską i młodzieżą zapewniamy Was o dobrej i przyjaznej atmosferze.

W III LO będziecie mieli okazję rozwijać i pielęgnować swoje talenty naukowe, artystyczne i sportowe. Dla Was podjęliśmy współpracę z wieloma uczelniami i instytucjami. Zaprosimy Was do udziału w olimpiadach, konkursach i zawodach, abyście mogli realizować swoje marzenia edukacyjne i osiągać sukcesy. Wiemy, jak to zrobić, dlatego zaufajcie naszym nauczycielom, którzy poprowadzą Was do zdobywania najwyższych laurów.

Już dzisiaj zależy nam na Waszym szczęściu i realizacji marzeń, które mają szansę się spełnić w III Liceum Ogólnokształcącym w Ostrowie Wielkopolskim. Czekamy na Was, czekamy na Wasz wybór, dobry wybór! Do zobaczenia!

Przemysław Zimniak
Dyrektor III Liceum Ogólnokształcącego