III LO – mądry i trafny wybór :)

Ósmoklasistko, Ósmoklasisto!

Tę zakładkę stworzyliśmy właśnie dla Ciebie. W każdym roku staramy się aktywnie uczestniczyć w procesie decyzyjnym młodzieży budującej swoją przyszłość edukacyjną.

Jeśli chcesz zdobyć naprawdę solidne wykształcenie? W dobrym klimacie i atmosferze sprzyjającej uczeniu się. Jeśli interesuje cię rozwijanie dodatkowych zainteresowań, pielęgnowanie twojej kreatywności i twoich talentów? Jeżeli chcesz realizować ponadprogramowe treści z wybranych dziedzin? Jeżeli chcesz włączyć się do wspólnej pracy na rzecz utrzymania wysokiego poziomu szkoły w rankingach edukacyjnych?  Jeżeli chcesz to wszystko osiągać z mistrzowską kadrą pedagogiczną, w towarzystwie dobrze wychowanych i świadomych swoich celów edukacyjnych kolegów i koleżanek oraz we współpracy z uczelniami wyższymi i instytucjami współpracującymi z naszą szkołą? Nie trać czasu na szukanie szkoły daleko! Wszystko o czym marzysz znajdziesz w III Liceum Ogólnokształcącym w Ostrowie Wielkopolskim. Zapewniam Cię, że marzenia uczniów się spełniają, gdy do naszej szkoły trafiają.

III LO to z pewnością szkoła dla Ciebie!

W roku szkolnym 2022/ 2023 czekamy właśnie na Ciebie! Na Ciebie! I na Ciebie też 🙂.

PEOPLE MAKE III LO!

Maria Tomalak