Szanowni Państwo,
miło nam poinformować o przypadającym 13 i 14 września 2024 r. Jubileuszu 70 – lecia III Liceum Ogólnokształcącego w Ostrowie Wielkopolskim.
Kolejne pokolenia absolwentów dopisują karty historii i tworzą wizerunek szkoły. Naszym gorącym pragnieniem jest powiązanie przeszłości z teraźniejszością, aby obchody stały się prawdziwym świętem wszystkich roczników, które tworzyły piękną historię szkoły i były niepowtarzalną okazją do wspomnień, wzruszeń, doświadczeń i odnowienia starych przyjaźni.
Jubileusz z jednej strony pozwoli podsumować wieloletnią historię i działalność szkoły, jak również będzie okazją do spotkań dla absolwentów, uczniów, rodziców, byłych i obecnych pracowników oraz sympatyków naszej szkoły.
Na organizatorach, ale również na społeczności lokalnej spoczywa zaszczyt i jednocześnie odpowiedzialność nadania tej ważnej uroczystości odpowiedniej rangi. W związku z powyższym, zwracamy się uprzejmie z prośbą o pomoc w organizacji naszego wspólnego przedsięwzięcia i rozważenie możliwości wsparcia finansowego jubileuszu.

Kontakt:
• telefon do sekretariatu szkoły: (062) 736 24 94,
• adres e-mailowy: sekretariat@3liceum.pl

Z góry dziękujemy za Państwa przychylną reakcję na nasz apel i każdą, nawet najmniejszą podarowaną nam kwotę. Podajemy nr konta, na które można dokonywać wpłaty:

53 8431 0008 0700 6458 2007 0001

W tytule wpłaty należy podać: Jubileusz III LO – wsparcie finansowe
Będziemy wdzięczni za każdą okazaną pomoc.

Z wyrazami szacunku,
Dyrekcja Szkoły wraz z Komitetem Organizacyjnym