Są miejsca, są ludzie,

których się po prostu nie zapomina

Drodzy Absolwenci, Przyjaciele i Sympatycy III LO!

Wielkimi krokami zbliżamy się do obchodów Jubileuszu 70-lecia III Liceum Ogólnokształcącego w Ostrowie Wielkopolskim. Już dziś w imieniu Dyrekcji, nauczycieli i Stowarzyszenia Absolwentów III LO zapraszamy Was do wspólnego świętowania, które zaplanowane jest na 13 i 14 września 2024 r. Poniżej przedstawiamy ramowy program obchodów.

Do zobaczenia w murach III LO!

Ramowy program obchodów Jubileuszu 70-lecia szkoły

Piątek 13.09.2024 r.

09:00          Msza św. Jubileuszowa w kościele p.w. św. Antoniego
11:00          Uroczysta Gala Jubileuszowa w Ostrowskim Centrum Kultury
13:00          Uroczystości okolicznościowe na terenie szkoły

Sobota 14.09.2024 r.

10:00          Spotkania absolwentów w szkole połączone ze zwiedzaniem szkoły
12:00          Wspólne pamiątkowe zdjęcie na boisku szkolnym
16:00          V Zjazd Absolwentów – Restauracja „Laguna”, ul. Plażowa 10, Ostrów Wielkopolski

Uwaga! Konkurs!

Zapraszamy wszystkie osoby w różny sposób związane z naszą szkołą do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „III LO łączy pokolenia”, organizowanym z okazji Jubileuszu 70-lecia istnienia III Liceum Ogólnokształcącego w Ostrowie Wielkopolskim. Regulamin znajduje się tutaj.

PS  Cały czas uzupełniamy platformę informacyjną, w najbliższym czasie uruchomiony zostanie system zapisów na V Zjazd Absolwentów. Prosimy o cierpliwość i śledzenie kolejnych komunikatów.